KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10313241
nr 1031 3241
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Blyerts, Erik Tryggelin (1878-1962), innergård, signerad, 1897, motivet: 22x27
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:17:46
200 kr
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin